Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series

Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series to możliwość szybkiego i nieskomplikowanego skonfigurowania systemu zabezpieczeń do zastosowań w budynkach użytkowych. Seria Flare Front została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę przy konfiguracji i użytkowaniu. System został zaprojektowany tak, aby był łatwy w instalacji, używaniu i konserwacji, a jego funkcjonalność można dostosować do wymagań każdego budynku. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą mieć w swoim budynku nowoczesny system zabezpieczeń.

Ostatnia aktualizacja: Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series

APC oferuje niezawodne, przystępne cenowo i łatwe w konfiguracji serie szaf IT oraz akcesoriów. Szafy można łatwo skonfigurować i wyposażyć w akcesoria. Są one dostępne w różnych rozmiarach, co umożliwia skalowalność tej serii w przypadku wdrożeń informatycznych od szaf sieciowych po centra danych.

Data: 19/07/2022Typ: Broszura

Języki: polski Wersja: 1. 0

Referencja: 998-22111032_GMA-PL
Typ: BroszuraJęzyki: polski Referencja: 998-22111032_GMA-PL

Potrzebujesz pomocy przy instalowaniu Szybkiej pomocy?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, pobierz i zainstaluj nową wersję aplikacji Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store.

Jeśli masz problemy z zainstalowaniem Szybka pomoc, oto kilka czynności, które należy wykonać, aby spróbować go zainstalować i prawidłowo.

Oto sposób zainstalowania nowej wersji:

 1. Wybierz pozycję Start > Wszystkie aplikacje > Microsoft Store.

 2. W sklepie Microsoft Store wyszukaj i wybierz pozycję Szybka pomoc.

  Wybierz pozycję Pobierz.

  Po wyświetleniu monitu nadaj uprawnienia do instalacji Szybka pomoc. Po jej zainstalowaniu przycisk zmieni się z Pobierz na Otwórz.
   

Ważne: Jeśli korzystasz z komputera, który jest zarządzany przez Twoją pracę lub szkołę, pobieranie i instalowanie Szybka pomoc ze sklepu Microsoft Store może nie być możliwe ze względu na zasady od Twojej organizacji. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z osobą lub administratorem pomocy technicznej IT.

Ikona aplikacji Szybka pomoc ma nowy wygląd. 

Aby otworzyć aplikację, wykonaj jedną z następujących czynności:

  Wybierz przycisk Start , wprowadź Szybka pomoc, a następnie wybierz tę pozycję z listy wyników.

  Naciśnij klawisze Ctrl + klawisz z logo systemu Windows + Q.

  Wybierz przycisk Otwórz Szybka pomoc poniżej.
  Otwórz Szybka pomoc

Aby przypiąć Szybka pomoc do paska zadań, aby móc szybko do niego wrócić, po otwarciu Szybka pomoc kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) ikonę na pasku zadań, > Przypnij do paska zadań.

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie. Jeśli stara ikona aplikacji nie zostanie usunięta, możesz usunąć ją ręcznie.

Nadal występują problemy z instalacją Szybka pomoc? Zapoznaj się z następującymi często zadawanymi pytaniami.

Przenieśliśmy Szybka pomoc w celu zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa aplikacji. Na przykład generowanie 6-cyfrowego kodu powinno być szybsze, a aplikacja powinna działać lepiej.

Aplikacja ze Sklepu Szybka pomoc jest preinstalowana na Windows 11, wersja 22H2. Następnie zostanie ona zaktualizowana za pośrednictwem Sklepu Microsoft.

W obsługiwanych wersjach Windows 10 i 11 możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uruchomić na komputerze oryginalną wersję Szybka pomoc. Aby dowiedzieć się więcej o instalowaniu aktualizacji systemu Windows, zobacz Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows. 

Zainstalowanie wersji aplikacji Sklep Szybka pomoc na tych wcześniejszych wersjach Windows 10 (LTSC 2019 (1809), 20H2, 21H1 lub 21H2) lub Windows 11 wersji 21H1 może nie być możliwe. Może to wystąpić z różnych powodów. Na przykład administrator IT może nie zezwolić na dostęp do Microsoft Store lub może nie mieć dostępu do Microsoft Store dla Firm. 

W takim przypadku możesz zainstalować najnowsze aktualizacje systemu Windows, aby uzyskać oryginalną wersję Szybka pomoc uruchomioną na komputerze. com/pl-pl/windows/zainstaluj-najnowsz%C4%85-aktualizacj%C4%99-systemu-windows-7d20e88c-0568-483a-37bc-c3885390d212">Pobieranie najnowszej aktualizacji systemu Windows.

Przeglądarka Microsoft Edge WebView2 jest wymagana do korzystania z Szybka pomoc. Jeśli używasz Windows 11 lub przeglądarki Microsoft Edge, program WebView2 powinien już być zainstalowany.

Jeśli widok WebView2 nie jest jeszcze zainstalowany, zostanie on zainstalowany automatycznie przy pierwszym otwarciu Szybka pomoc. Jeśli zostanie wyświetlony komunikat o błędzie informujący, że nie można zainstalować programu WebView2, zobacz Rozwiązywanie problemów z instalacją Szybka pomoc, aby spróbować rozwiązać ten problem.

Ważne: Podczas instalowania widoku WebView2 może wystąpić dłuższy czas oczekiwania. Poczekaj na zakończenie instalacji.

Chociaż w przeszłości nie było to wymagane do aktualizacji Szybka pomoc, zainstalowanie nowej aktualizacji ze Sklepu jest tymczasowe. Pracujemy nad usunięciem tego wymogu w przyszłej aktualizacji.

Aby dowiedzieć się, która wersja Szybka pomoc została zainstalowana, wybierz przycisk Start , wpisz Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji (lub kliknij prawym przyciskiem myszy nową ikonę Szybka pomoc, a następnie wybierz pozycję Ustawienia aplikacji z menu skrótów).

Jeśli na urządzeniu nadal jest wyświetlana stara ikona aplikacji, upewnij się, że wybrano ikonę nowej aplikacji. Po pierwszym otwarciu aplikacji Ze Sklepu skróty do starej aplikacji powinny zostać usunięte automatycznie, jeśli korzystasz z wersji 2. 0. 6. 0 lub nowszej.

Wydane wersje dla Szybka pomoc (aplikacja ze Sklepu)

Rozwiązane problemy 

Różne poprawki błędów pomagające zwiększyć wydajność aplikacji.

Rozwiązano problem uniemożliwiający jednoczesne otwarcie wielu sesji Szybka pomoc.

Dodaliśmy obsługę nawigacji za pomocą klawiatury. Osoba pomagająca może teraz poruszać się po ekranie innej osoby i wychodzić z niego bez użycia myszy. Uwaga: Aby usunąć fokus z ekranu innej osoby, naciśnij klawisze Ctrl + Tab.

Dodaliśmy obsługę dźwięku do aplikacji. Osoba pomagająca może teraz usłyszeć dźwięk z komputera innej osoby. 

Rozwiązano problem z uwierzytelnianiem, który powodował, że niektórzy użytkownicy otrzymywali komunikat o błędzie Spróbuj ponownie później, gdy próbowali się zalogować.

Rozwiązano problem polegający na tym, że aplikacja była uruchamiana bez fokusu, co uniemożliwiało działanie nawigacji klawiaturowej i czytników zawartości ekranu podczas uruchamiania.

Zaktualizowano wymaganą wersję systemu operacyjnego do kompilacji 19041. 0 lub nowszej systemu Windows 10. (Można to wyświetlić w sekcji Wymagania systemowe na stronie aplikacji w Microsoft Store).

Powiązany temat

Rozwiąż problemów z komputerem za pośrednictwem połączenia zdalnego

Zaprojektowany z myślą o nowoczesnym, inteligentnym domu

Wi-Fi 6

Do 3 000 Mb/s prędkości sieci bezprzewodowej1

Obsługa sieci mesh

Bezproblemowa łączność Wi-Fi w całym domu z innymi routerami Synology

Bezpieczny dostęp do Internetu

Kompleksowa kontrola rodzicielska

WAN/LAN 2, 5 GbE

Obsługa superszybkiego Internetu lub urządzeń o wysokiej wydajności

Szybszy dostęp do sieci Wi-Fi i lepszy zasięg

Wysoka wydajność i niewielkie rozmiary

Technologia Wi-Fi 6 w połączeniu z wydajnymi antenami wewnętrznymi zapewnia większą prędkość większej liczby urządzeń przy lepszym zasięgu, a wszystko to w kompaktowej obudowie.

Sieć mesh Wi-Fi

Zapomnij o martwych strefach Wi-Fi. Połącz wiele routerów Synology (WRX560 lub innych) w celu zapewnienia spójnego i szybkiego zasięgu w całym domu przy użyciu jednej nazwy sieci Wi-Fi.

Obsługa pasma 5, 9 GHz

Obsługa pasma 5, 9 GHz zapewnia dostęp do pasma bez zakłóceń, co pozwala uzyskać większą potencjalną szybkość połączenia2 lub dedykowaną sieć bezprzewodową backhaul. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/coverage_item3. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/coverage_item3@2x. png 2x" alt="Wysoka wydajność i niewielkie rozmiary" width="774" height="313" loading="lazy"/>

Zoptymalizowany sygnał Wi-Fi

Funkcja Smart Connect automatycznie kieruje urządzenia do pasma Wi-Fi, które zapewnia najlepszy sygnał i szybkość.

Kompleksowa kontrola rodzicielska wspomagana przez Synology Router Manager (SRM)

Profile ułatwiające zarządzanie

Twórz profile dla członków rodziny i przypisuj im urządzenia w celu łatwego zarządzania dostępem do Internetu i monitorowania urządzeń podłączonych do sieci lokalnej.

Analiza sposobu użytkowania

Uzyskaj wgląd w aktywność dzieci w Internecie, np. sprawdź ile czasu dziennie czas spędzają w Internecie lub czy próbują odwiedzać nieodpowiednie strony internetowe. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_2. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_2@2x. png 2x" alt="Analiza sposobu użytkowania" width="580" height="320" loading="lazy"/>

Ograniczanie czasu, który dzieci spędzają przed ekranem

Ustaw limity korzystania z Internetu lub ogranicz dostęp do Internetu do określonych godzin dla każdego urządzenia Twojego dziecka. Określ, ile czasu może spędzić na korzystaniu z laptopa, smartfona i konsoli do gier. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_1. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_1@2x. png 2x" alt="Ograniczanie czasu, który dzieci spędzają przed ekranem" width="580" height="320" loading="lazy"/>

Filtrowanie sieci

Uniemożliwiaj dzieciom dostęp do witryn internetowych z treściami dla dorosłych, przemocą, grami i do serwisów społecznościowych, a także zablokuj nieodpowiednie dla ich wieku wyniki wyszukiwania. Stosuj elastyczne filtry, na przykład ograniczaj dostęp do mediów społecznościowych podczas godzin odrabiania pracy domowej. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_3. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/controls_item_3@2x. png 2x" alt="Filtrowanie sieci" width="580" height="320" loading="lazy"/>

Przeznaczony do obsługi intensywnie używanych środowisk sieciowych

Zaawansowane funkcje sieciowe w systemie Synology Router Manager (SRM)

Zarządzanie przepustowością

Przypisz dedykowaną przepustowość do transmisji strumieniowych lub urządzeń do gier.

Więcej informacji

Segmentacja sieci

Wyodrębniaj sieci lub ustawiaj reguły dostępu w celu ograniczenia łączności z narażonymi urządzeniami. com/pl-pl/products/srm/feature/network_segmentation" target="_self" title="Więcej informacji">Więcej informacji

Dowiedz się więcej o routerach Synology

W konfiguracji siatki można używać wszystkich routerów Synology3.

RT6600ax

Router Wi-Fi 6 dla biur, sprzedawców detalicznych i użytkowników zaawansowanych.

RT2600ac

Router Wi-Fi 5 do użytku domowego lub w małym biurze. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/routers_mr_2200ac. com/pl-pl/products/img/products/detail/WRX560/routers_mr_2200ac@2x. png 2x" alt="Synology" width="240" height="168" loading=""/>

MR2200ac

Router Wi-Fi 5 do użytku domowego.

Co to jest sieć Wi-Fi mesh i jakie są korzyści z jej używania?

Jak skonfigurować sieć Wi-Fi mesh?

Jak rozmieścić punkty Wi-Fi podczas konfigurowania sieci mesh, aby uzyskać najlepszy sygnał sieci Wi-Fi?

Czym jest system Synology Router Manager (SRM)?

Uwagi:

 1. Maksymalna szybkość transmisji bezprzewodowej w przypadku radiotelefonów 2, 4 GHz i 5 GHz wynosi odpowiednio 600 Mb/s i 2400 Mb/s. Rzeczywista przepustowość danych sieci bezprzewodowej, zasięg sieci bezprzewodowej i maksymalna liczba podłączonych urządzeń nie są gwarantowane i mogą się różnić w zależności od urządzeń klienckich, warunków sieciowych i czynników środowiskowych.

 2. W zależności od lokalnych przepisów dotyczących sieci bezprzewodowych i implementacji po stronie klienta.

 3. Szczegółowe informacje dotyczące pełnej zgodności z siecią mesh można znaleźć tutaj.

 • Specyfikacje sprzętu
 • Specyfikacja oprogramowania

Mechanizm przyspieszania sprzętowego

Layer 4 / Layer 7

Pamięć

512 MB DDR4

Typ anteny

 • Wewnętrzna antena 4x4 MIMO o wysokiej wydajności (5 GHz)
 • Wewnętrzna antena 2x2 MIMO o wysokiej wydajności (2. 4 GHz)

Port LAN

 • 2. 5GbE (RJ-45) x 1
 • Gigabit (RJ-45) x 3

Port WAN

 • Gigabit (RJ-45) x 1
 • 2. 5 GbE (RJ-45) x 1 (Dual WAN)

Porty zewnętrzne

USB 3. 2 Gen 1 x 1 (5V, 0. 9A power output)

IEEE 802. 11ax

 • IEEE 802. 11a/b/g/n/ac/ax
 • 2. 4GHz: 600Mbps
 • 5GHz: 2400Mbps
 • Symultaniczne, dwupasmowe Wi-Fi

Szyfrowanie Wi-Fi

WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPA2/WPA3-Personal, WPA3-Personal/Enterprise, Wi-Fi Enhanced Open (OWE)

Przycisk i przełącznik

WPS, zasilanie, resetowanie, Wi-Fi wł/wył.

Rozmiar (wys. )

233 mm x 194 mm x 66 mm

Masa

1. 35 kg

Temperatura

-20°C do 60°C (-5°F do 140°F)5% do 95% RH

Certyfikaty

 • FCC
 • UKCA
 • CE
 • BSMI
 • VCCI
 • RCM
 • KC
 • iDA
 • TELEC
 • JATE
 • IC

Wi-Fi Certyfikaty

 • CE
 • UKCA
 • FCC
 • NCC
 • RCM
 • iDA
 • TELEC
 • KC
 • IC

Gwarancja

2 latOkres gwarancyjny rozpoczyna się od daty zakupu podanej na paragonie zakupowym. (Więcej informacji) Firma Synology gwarantuje, że aktualizacje oprogramowania dla tego produktu będą dostarczane do grudnia 2027 r.

Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym

100 V do 240 V AC

Częstotliwość zasilania

50/60 Hz, Jednofazowy

Zużycie energii

10. 80 W (dostęp)
7. 94 W (bezczynność)

Środowisko

Zgodność z dyrektywą RoHS

Zawartość opakowania

 • Jednostka główna X 1
 • Zasilacz X 1
 • Kabel LAN RJ-45 X 1
 • Przewodnik szybkiej instalacji X 1

Sprzęt

Procesor

Procesor

Quad core 1. 4 GHz

Mechanizm przyspieszania sprzętowego

Pamięć

Typ anteny

Port LAN

Port WAN

Porty zewnętrzne

IEEE 802. 11ax

Szyfrowanie Wi-Fi

Przycisk i przełącznik

Rozmiar (wys. x szer. x gł. )

Masa

Temperatura

Temperatura pracy5°C do 40°C (40°F do 104°F)Temperatura przechowywaniaWilgotność względna

Certyfikaty

Wi-Fi Certyfikaty

Gwarancja

Uwagi

Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym

Częstotliwość zasilania

Zużycie energii

Środowisko

Zawartość opakowania

Specyfikacje systemu SRM

Bezprzewodowy

Bezprzewodowy

Filtr adresów MAC Wi-FiMaksymalna liczba wpisów filtra adresów MAC64Maximum devices on per MAC filter256Bezproblemowy RoamingObsługa standardów 802. 11k/v/rBeamformingDFSWDSMaximum Number of Wi-Fi SSID10Planowana łączność Wi-FiSieć dla gości
 • Portal dla gości
 • Niestandardowy styl strony
 • Limit czasu połączenia
 • Rotacja haseł
WPS 2. 0 (Wi-Fi Protected Setup 2. 0)Karta 3G / 4G oraz udostępnienie połączenia z Internetem (Dowiedz się więcej) Główny punkt Wi-FiPunkt Wi-FiZalecana maksymalna liczba punktów Wi-Fi
 • 1 główny + 6 punktów Wi-Fi (we wszystkich środowiskach łącza bezprzewodowego)
 • 1 Primary + 12 Wi-Fi points (in all wired uplink connection environment. Learn more)
Maksymalna liczba połączonych urządzeń*150*Uwagi
 • Liczby podane powyżej służą wyłącznie do celów informacyjnych. Rzeczywista wydajność i działanie są uzależnione od środowiska sieciowego i ustawień
 • WRX560 może mieć jednocześnie połączonych co najmniej 150 urządzeń, które osiągną pełną prędkość transmisji

Sieć

Sieć

Połączenie internetowe
 • Dynamiczny adres IP, statyczny adres IP, PPPoE, PPTP, DS-Lite (AFTR)
 • Karta telewizyjna LTE 3G/4G
 • Udostępnianie połączenia internetowego za pośrednictwem telefonu z systemem Android
 • Udostępnianie połączenia internetowego za pośrednictwem telefonu iPhone
Tryb działania
 • Router bezprzewodowy
 • Bezprzewodowy punkt dostępowy
DMZIPv6Serwer/klient IPv6 DHCP, DS-Lite, 6in4, 6to4, 6rd, podwójny stos, DHCPv6-PD, przekaźnik IPv6, usługa FLET's IPv6DHCPTryb serwer/klient, lista klientów, rezerwacja adresówMACMaksymalna liczba rezerwacji DHCP500LAN / WLAN IGMP SnoopingNetwork Address Translation (NAT)Przekaźnik PPPoERouting oparty na zasadachTrasa statycznaMaksymalna liczba tras statycznych IPv4100Maksymalna liczba tras statycznych IPv6Narzędzia diagnostyczne
 • Ping
 • Traceroute
NAT Loopback (Hairpinning)

VLAN

VLAN

Maximum Number of Network Segmentation5Trunk

Przekierowanie portów

Przekierowanie portów

Maksymalna liczba reguł przekierowania portówMaksymalna liczba reguł UPnP

Wyzwalanie portów

Wyzwalanie portów

Maksymalna liczba reguł wyzwalania portów32Minimalny limit czasu wyzwolenia portu30sMaksymalny limit czasu wyzwolenia portu3600s

VPN

VPN

 • Serwer VPN (WebVPN, SSL VPN, SSTP, OpenVPN, L2TP/IPSec, PPTP, Site-to-Site)
 • Klient VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP/IPSec)
 • VPN Pass-through (PPTP, IPSec, L2TP)

Sterowanie ruchem

Sterowanie ruchem

Blokada internetowa, prędkość i priorytet urządzeńWarstwa aplikacji (L7) Funkcja Quality of Service (QoS)Maksymalna liczba reguł urządzeńMaksymalna liczba reguł aplikacji na urządzenie

Monitor ruchu

Monitor ruchu

Podgląd na żywoStatystyki historyczneCodziennie, co tydzień, co miesiąc, co rokHistoria witryny internetowejWykrywanie aplikacji

Raport ruchu

Raport ruchu

Automatyczna aktualizacja krajuPlanowaneOkres analizy ruchuFormaty eksportowania. CSV,. HTML

Pakiety dodatkowe – zobacz pełną listę pakietów

Safe Access

Safe Access

Profil użytkownika15Profil sieciowyNiestandardowy harmonogram internetowyLimit czasuFiltr sieciowy oparty na protokole DNS IPv4 / IPv6
 • Harmonogram
 • Baza danych
 • Żądanie odblokowania
Niestandardowa lista dozwolonych/blokowania
 • Maksymalna liczba zablokowanych adresów URL: 100
 • Minimalna liczba zablokowanych adresów URL
Przerwij połączenie z InternetemNagrodaLogRaportSafe SearchBing, Google, YouTube, DuckduckgoBaza danych o zagrożeniachSupport in IPv4 & IPv6Funkcja Google Safe BrowsingAutomatyczna aktualizacja bazy danychBaza danych o zagrożeniach, funkcja Google Safe Browsing, filtr internetowy oparty na DNS

Threat Prevention

Threat Prevention

Znacznie poprawia bezpieczeństwo routera gdyż został stworzony z myślą o zabezpieczaniu sieci przed zagrożeniami internetowymi

VPN Plus Server

VPN Plus Server

Łatwe nawiązywanie bezpiecznego dostępu VPN za pośrednictwem przeglądarki lub klienta oraz zarządzanie nim. Umożliwia on obsługę różnych usług VPN — Site-to-Site VPN, WebVPN, SSL VPN, zdalny pulpit, SSTP, OpenVPN, L2TP over IPSec i PPTPMaksymalna liczba licencji klienckich na dostęp do VPN20Site-to-Site VPNMaksymalna liczba tuneli Site-to-Site VPNZdalny pulpit (RDP + VNC)3Lista połączeń

DNS Server

DNS Server

Pomaga użytkownikom w wyszukiwaniu i tłumaczeniu nazw domen na adresy IP.

Download Station

Download Station

Obsługiwane protokoły pobierania: BT/HTTP/FTP/NZB/eMuleMaks. liczba jednoczesnych zadań pobieraniaMaksymalna liczba zadań BT

Media Server

Media Server

 • Indeksowanie multimediów
 • Zgodność z DLNA

RADIUS Server

RADIUS Server

Oferuje on scentralizowane uwierzytelnianie, autoryzację oraz ewidencjonowaniedostępu do sieci bezprzewodowej.

Aplikacje mobilne

Obsługiwane aplikacje mobilne

Obsługiwane aplikacje mobilne

DS router (Android/iOS)
 • Pierwsza instalacja
 • Przegląd sieci
 • Zarządzanie Wi-Fi
 • Topologia systemu Wi-Fi
 • Safe Access
 • Kontrola ruchu
 • Bezpieczeństwo sieciowe (zapora sieciowa, przekierowywanie portów, blokada internetowa)
 • Wake on LAN
 • Aktualizacja systemu
VPN Plus (Android/iOS)DS get (Android)DS file (Android/iOS)

Zarządzanie

System operacyjny

System operacyjny

Synology Router Manager (SRM)

Dostęp do SRM z dowolnego miejsca

Dostęp do SRM z dowolnego miejsca

Synology QuickConnect i dynamiczny DNS (DDNS)

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Zapora sieciowa / zapora sieciowa SPI, ochrona przed atakami typu DoS, połączenia przechodzące VPN (PPTP, IPSec, L2TP), automatyczne blokowanie, certyfikat SSL, narzędzie Security Advisor, uwierzytelnianie dwuetapowe

Funkcja Wake on LAN (WOL)

Funkcja Wake on LAN (WOL)

Quickconnect za pośrednictwem WOLMaksymalna liczba połączonych urządzeń

Powiadomienia

Powiadomienia

E-mail, SMS, Usługa „push” (przez DS Router)

Serwer druku

Serwer druku

Maksymalna liczba drukarek: 1

Inne

Inne

Bezpłatna aktualizacja systemu operacyjnegoSSHSNMPKopia zapasowa i przywracanie konfiguracjiZarządzanie kontem użytkownika

Usługi plików USB/Karty SD

System plików

System plików

EXT4, FAT, NTFS, HFS+

Ułatwienie dostępu

Ułatwienie dostępu

 • Eksplorator plików (tylko przez LAN)
 • Web browsers: Chrome™, Firefox®, Microsoft Edge, Safari
 • Urządzenie mobilne: DS file

Wsparcie dla protokołów

Wsparcie dla protokołów

Usługa plików systemu Windows (CIFS), Usługa plików Mac (AFP), FTP/FTPS, WebDAVApple Time MachineUprawnienia do folderów udostępnionychHibernacja pamięci masowej

Uwagi:

 1. Dane techniczne modelu mogą zostać zmienione bez wcześniejszego powiadomienia.
 2. Wartości te oparte są na wewnętrznych testach firmy Synology. Każdy test wydajności jest wykonywany indywidualnie. Podczas ich wykonywania nie są przetwarzane żadne inne usługi ani aplikacje.
 3. Rzeczywista wydajność może być niższa niż w testach laboratoryjnych ze względu na różnice w konfiguracji serwera, wdrożeniu i liczbie aktywnych operacji.
 4. Jeśli wymagania dotyczące użytkowania wykraczają poza zalecane specyfikacje podane powyżej, należy skontaktować się z naszymi partnerami regionalnymi w celu uzyskania specjalistycznych zaleceń.

Azji

TajwanJaponiaHong KongKorea PołudniowaIndieEuropaAndoraAustriaBelgiaBośnia i HercegowinaBułgariaChorwacjaCyprRepublika CzeskaDaniaEstoniaFinlandiaFrancjaNiemcyGrecjaWęgryIslandiaIrlandiaWłochyŁotwaLiechtensteinLitwaLuksemburgMonacoMontenegroHolandiaMacedonia PółnocnaNorwegiaPolskaPortugaliaRumuniaSłowacjaSłoweniaHiszpaniaSzwecjaSzwajcariaWielka Brytania

Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series

Bezpośredni link do pobrania Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka i łatwa konfiguracja Honeywell Flare Front Series