Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520

Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520 są dostępne dla użytkowników, którzy chcą zainstalować i korzystać z odkurzacza Beko Hsa13520. Instalacja odkurzacza jest prosta i można ją wykonać samodzielnie za pomocą instrukcji zawartych w instrukcji obsługi. Przegląd odkurzacza pozwala na sprawdzenie jego działania i wykrycie potencjalnych problemów zanim zaczną one być problematyczne. Przegląd odkurzacza obejmuje wizualne sprawdzenie wszystkich elementów odkurzacza i upewnienie się, że są one czyste i w dobrym stanie. Przegląd odkurzacza może również obejmować sprawdzenie, czy wszystkie elementy są mocno przymocowane do siebie, w celu zapobiegania wyciekom powietrza. Po zakończeniu przeglądu odkurzacza należy go wyczyścić, aby zapewnić jego trwałe działanie.

Ostatnia aktualizacja: Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520

Drag image left & right to rotate.

Klasa energetyczna

Wymiary (cm)

0Wysokość

0Szerokość

0Głębokość

Rodzaj montażu

Wolnostojąca

Pojemność zamrażarki netto

129 L

Kompresor ProSmart™ Inverter

Nie

System chłodzenia

Statyczny

Położenie zamrażarki

Skrzyniowa

Dzienna zdolność zamrazania (kg/dzień)

7 kg

Pozycja wyświetlacza

3 Light & Pot

Rodzaj sterowania

Mechaniczny

Roczne zużycie energii przy 25 °C

186 kWh/rok

Dzienne zużycie energii przy 25 °C

0, 509

Wysokość z opakowaniem

91 cm

Szerokość z opakowaniem

81. 4 cm

Głębokość z opakowaniem

74. 2 cm

Waga z opakowaniem

38. 5 kg

Według producenta urządzenie zużywa energię na poziomie 0, 362 kWh. Zamrażarka HSA 13520 umożliwia przechowywanie szybko psujących się produktów w niskiej temperaturze. Skrzyniowa zamrażarka daje możliwość łatwego przechowywania produktów żywnościowych. Urządzenie pracuje w klasie energetycznej A++.

Opis producenta Beko HSA 13520

Gwarancja działania przy -15!

Ta zamrażarka Beko może zostać ustawiona w garażu lub piwnicy bez obaw o uszkodzenie urządzenia przy ekstremalnie niskich temperaturach otoczenia. Zamrażarka działa nawet przy -15 stopniach Celcjusza, co daje Ci możliwość ustawienia jej w gorzej izolowanym pomieszczeniu, niż wnętrze Twojego mieszkania lub domu.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D)

Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A.

Uszczelka antybakteryjna

Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do zamrażarki BEKO HSA 13520.Przewodnik użytkowania został dodany 10. 02. 2013.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BEKO HSA 13520 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 2 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do zamrażarki BEKO HSA 13520 (biała/ A++)
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Zasilanie
Klasa energetycznaA++
Kod_producentaHSA 13520
wwwwww. beko. com. pl www
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Zużycie energii0, 362 kWh
Typ Skrzyniowa

Oceń BEKO HSA 13520

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Wybierz idealne urządzenie

Kuchnia

Stworzenie wymarzonej kuchni zwykle wymaga wysiłku. Ale dzięki Beko możesz z łatwością zaprojektować kuchnię swoich marzeń i spędzić czas z bliskimi, oferując produkty, które wspierają Cię w ochronie zdrowia i środowiska.

Utrzymywanie świeżości żywności w lodówce Beko

Pranie

Masz dość zajmowania się praniem? Beko wspiera ochronę zdrowia i środowiska, zapewniając jednocześnie wydajność potrzebną do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z praniem dzięki innowacyjnym i praktycznym technologiom.

Ciesz się doskonałymi rezultatami prania za każdym razem

Zabudowa

Produkty do zabudowy Beko czerpią inspirację z natury i łączą harmonijny design z wydajnością, aby pomóc Tobie i naszej planecie żyć zdrowiej

Pełnowymiarowe zmywarki zapewniające łatwe zmywanie

Powietrze i sprzątanie

Szukasz innowacyjnych rozwiązań dla swojego domu? Beko pomaga we wszystkich codziennych pracach dzięki łatwym w użyciu, wydajnym i przyjaznym dla środowiska produktom

Wielofunkcyjne odkurzacze posprzątają każdy zakamarek domu

Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520

Bezpośredni link do pobrania Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przeglądy i instrukcje instalacji Beko Hsa13520