Podręcznik właściciela domu Aeg Bs12 G2

Podręcznik właściciela domu Aeg BS12 G2 jest kompendium odpowiednich informacji, które pomogą Ci zrozumieć wszystkie funkcje i zastosowania Twojego domu. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące bezpieczeństwa, instalacji, eksploatacji i konserwacji urządzenia. Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące użytkowania, które pomogą Ci wykorzystać wszystkie możliwości Twojego domu. Podręcznik właściciela domu Aeg BS12 G2 zawiera również wskazówki dotyczące sposobu dbania o Twój dom, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego i efektywnego użytkowania. Podręcznik jest cenny, ponieważ pozwala Ci w pełni wykorzystać wszystkie możliwości Twojego domu.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik właściciela domu Aeg Bs12 G2

Klikając przycisk zarejestruj się, akceptuję Regulamin.

Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie zPolityką prywatności orazPolityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii.OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania,w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jakrównież ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

 • #1

  Bronks2

  Level 1  

  #1

  Witam,
  typowe objawy tzn. brak hamowania przy zwolnionym przycisku. Próbowałem przedmuchać przełącznik pod ciśnieniem i na jakiś czas pomogło.
  Namierzyłem potrzebną część (4931447010), ale wydać 200 zł to nie liche szarpnięcie po kieszeni, a może jest jakiś zamiennik? Jestem dość kumaty technicznie zatem zadam pytanie czy taki wyłącznik jest rozbieralny? Jetem przekonany, że się po prostu zapylił.
  Dziękuję za ewentualne podpowiedzi. Poniżej zdjęcie ww.
  Kerim

 • #2WędkarzStoLicaLevel 31  #2

  To czy jest rozbieralny oceń sam - to po prostu widać.
  Osobiście z nierozbieralnym się nie spotkałem, czy to sieciowa czy akumulatorowa, wiertarka czy szlifierka, zawsze się dało rozebrać.

 • Zdjęcie oferty: Wkrętarka AEG BS12 C2

O przedmiocie

Sprzedaję jako uszkodzony - nie uruchamia się.

 • Stan: Używany

OGNIWO LI-ION SONY 18650 VTC5 2600 mAh NIE DEPAKIE

  Marka: Sony
 • STAN: NOWY
 • Często sprzedaje

  Warszawa

  DEWALT Wiertarka bezudarowa DWD 112S

  Marka: DeWaltTyp: wiertarka
  Wrocław

  Powerbank mały lekki 5000mAh

Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
  Dom i OgródNarzędziaWkrętarkiZgłoś naruszenie zasad

  Oferta: aebb8b01-4e25-4b43-8741-e7016d0ac9a0

  Wkrętarki

Podręcznik właściciela domu Aeg Bs12 G2

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik właściciela domu Aeg Bs12 G2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik właściciela domu Aeg Bs12 G2