Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series

Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series to poradnik, który został stworzony, aby pomóc użytkownikom w pełni wykorzystać ich aparat fotograficzny. Książka przedstawia wszystkie funkcje i opcje aparatu Eos Rebel Ti, w tym opcje ustawień, trybów i użytecznych funkcji, takich jak funkcje śledzenia i zdjęcia HDR. Podręcznik zawiera również informacje na temat montażu obiektywów, tworzenia skanów i innych technik fotograficznych. Użytkownicy mogą również wykorzystać podręcznik do poznania wszystkich innych funkcji aparatu, takich jak wirtualny spust migawki, tryb filmowania, tryb kreatywny i funkcje tworzenia szablonów. Podręcznik jest dostępny online jako bezpłatny dokument PDF, który jest łatwy do przeczytania i stosowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów

Wybierz posiadany aparat EOS poniżej, aby uzyskać dostęp do najnowszych plików do pobrania, w tym oprogramowania, podręczników, sterowników i oprogramowania sprzętowego. Możesz również przejrzeć często zadawane pytania i ważne informacje dotyczące posiadanego produktu EOS.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

lub

Teraz, kiedy już kupiłeś niesamowitą lustrzankę EOS 760D/750D*, potrzebujesz książki, która jest czymś więcej niż tylko prezentacją funkcji aparatu. "Canon EOS 760D/750D: Podręcznik Użytkownika" stanowi doskonałe połączenie podręcznika fotografowania i instrukcji obsługi aparatu, dzięki czemu znacznie poprawisz poziom wykonywanych przez siebie zdjęć! Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad aparatem, aby za każdym razem, jak tylko weźmiesz go do ręki, zrobić naprawdę niesamowite zdjęcie.

Autor: Jeff Revell

Liczba stron: 274

Rok wydania: 2016

Wydawnictwo: Galaktyka

Przedmiot został zarezerwowany, sprzedany lub Sprzedający zakończył publikację ogłoszenia.

 • Zdjęcie oferty: Canon EOS 100D - podręcznik

O przedmiocie

Sprzedam świetnie wydany podręcznik użytkownika Canon EOS 100D, który doskonale sprawdzi się również w przypadku posiadania innego modelu Canona z serii "trzycyfrowej" (200D, 250D, 600D, 650D itd. ).
To praktyczny podręcznik fotografowania z omówieniem wykorzystania poszczególnych ustawień aparatu na konkretnych przykładach zilustrowanych wieloma zdjęciami.

 • Stan: Bardzo dobry

Inne ogłoszenia sprzedającego

Zobacz wszystkie

Chcesz kupić więcej z jedną dostawą? WybierzKUP TERAZi w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.

MiG-25 Stalowa Błyskawica - wyd. Altair

Kup teraz

10 zł

 • Często sprzedaje

  Poznań

  Skrzydlata Polska - rocznik '95, '96, '98

  -20%10, 00 zł8

  Amerykańskie lotnictwo pokładowe 1941-1942

  -16%30, 00 zł25

 • Inne ogłoszenia sprzedającegoChcesz kupić więcej z jedną dostawą?Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.Oferty sponsorowane
   ElektronikaFotografiaLiteratura i instrukcjePodręczniki

  Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik opisu sprzętu Canon Eos Rebel Ti Series