Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date

Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date to wyjątkowo wyczerpująca książka, która została stworzona z myślą o wszystkich miłośnikach fotografii. Zawiera mnóstwo informacji dotyczących różnych technik inscenizacji, w tym m.in. porady dotyczące kompozycji i pozycjonowania obiektów w kadrze, wykorzystywania światła, wybierania ostrości i wielu innych. Podręcznik jest łatwy w użyciu i zawiera liczne przykłady, które pomogą Ci w tworzeniu wspaniałych ujęć. To doskonała pozycja dla osób, które chcą uczyć się i doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie inscenizacji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date

Podręcznik internetowy firmy CANON

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów

Wybierz posiadaną drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne PIXMA poniżej, aby uzyskać dostęp do najnowszych plików do pobrania, w tym oprogramowania, podręczników, sterowników i oprogramowania sprzętowego. Możesz również przejrzeć często zadawane pytania i ważne informacje dotyczące posiadanego produktu PIXMA.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

Instrukcja e-Podręcznik jest instrukcją obsługi, którą można wyświetlić za pomocą komputera, opisującą wszystkie funkcje urządzenia. Istnieje możliwość wyszukania określonego zastosowania lub wprowadzenia słowa kluczowego w celu błyskawicznego odnalezienia szukanej strony. Z instrukcji e-Podręcznik można korzystać po wcześniejszym zainstalowaniu jej na komputerze e-Podręcznik lub bezpośrednio z płyty CD. Instalacja e-Podręcznik

Jak odnaleźć szukany temat

Odpowiednią stronę można odnaleźć na 3 sposoby.

Przeszukiwanie spisu treści
Szukaną stronę można odnaleźć, najpierw wybierając temat na karcie [Spis treści] widocznej po lewej stronie ekranu, a następnie ikonę rozdziału znajdującą się obok tematu.

Wyszukiwanie według słowa kluczowego
Można wykonać wyszukiwanie, wpisując szukane wyrażenie np. : „objętość” lub „toner”, w wyniku czego wyświetlone zostają strony zawierające podany zwrot. Odpowiednią stronę można odnaleźć, przeglądając wyniki tej operacji. Można również wpisywać całe wyrażenia, takie jak „ładowanie papieru”. Wyszukiwanie słów kluczowych obsługuje także operator logiczny AND w celu wyszukiwania wielu słów kluczowych.

Przeszukiwanie mapy strony
Należy kliknąć element [Mapa strony] znajdujący się w górnej części ekranu, co spowoduje wyświetlenie listy wszystkich tematów instrukcji e-Podręcznik. Za pomocą tej listy można odnaleźć szukany temat.

Wymagania systemowe

Z instrukcji e-Podręcznik można korzystać za pomocą następujących przeglądarek. Treść instrukcji e-Podręcznik może nie być wyświetlana poprawnie, jeśli używana będzie przeglądarka, której nie ma na poniższej liście.

Windows: Internet Explorer 8. 0/9. 0/10. 0/11. 0, Firefox 24 ESR/26/29/30/31/31 ESR/32

Mac OS: Safari 7, Firefox 24 ESR/26/29/30/31/31 ESR/32

Użytkownicy niemający dostępu do programu Adobe Reader umożliwiającego wyświetlanie podręczników w formacie PDF mogą skorzystać z innego oprogramowania, takiego jak aplikacja PDF Preview opracowana przez firmę Vivid Document Imaging Technologies.

Informacje o najnowsze wersji instrukcji e-Podręcznik

Najnowsza wersja instrukcji e-Podręcznik jest dostępna na stronie internetowej Canon.

UWAGA

Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik inscenizacji Canon Eos 33 Date