Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher

Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher to niezawodny i wygodny sposób, abyś mógł cieszyć się czystymi naczyniami i szklankami. Instrukcja montażu i obsługi pomoże Ci zainstalować zmywarkę oraz zrozumieć jak ona działa. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące mycia i czyszczenia zmywarki, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność i wygodę użytkowania. Używając wskazówek dotyczących mycia, możesz mieć pewność, że Twoje naczynia, szklanki i garnki będą czyste, a Twój czas przeznaczony na mycie naczyń będzie wykorzystany w jak najlepszy sposób.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher

Znajdziesz tutaj pomocne wskazówki i porady, filmy instruktażowe, instrukcję obsługi i inne.

Zarejestruj produkt

Po zarejestrowaniu produktu możesz otrzymać indywidualne wsparcie dotyczące Twojego urządzenia, ekskluzywne oferty dla użytkowników oraz wiele więcej.

Pierwsze kroki

Obejrzyj film instruktażowy.

Nasz film pokazuje, jak złożyć i skonfigurować odkurzacz, aby był gotowy do użycia.

Przed pierwszym użyciem naładuj akumulator do pełna

Ważne jest, aby w pełni naładować akumulator przed pierwszym użyciem odkurzacza. Pomaga to algorytmowi systemu monitorowania akumulatora dokładniej obliczać pozostały czas pracy.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz porady na temat swojego urządzenia, możesz porozmawiać z ekspertem Dyson przez Internet, telefon lub w sklepie.

Instrukcja obsługi

Pobierz instrukcję obsługi Twojego odkurzacza bezprzewodowego Dyson V12 Slim™

2, 91 MB

Zapoznanie się z ekranem LCD

Cyfrowy wyświetlacz pokazuje informacje o odkurzaczu w czasie rzeczywistym, w tym pozostały czas pracy z dokładnością do sekundy, powiadomienia dotyczące konserwacji, tryb mocy ssania oraz żywotność akumulatora.

Czas pracy sekunda po sekundzie

Pozostały czas pracy jest wyświetlany na ekranie w postaci odliczania sekundowego, które jest stale aktualizowane w czasie rzeczywistym, zgodnie z wybranym trybem zasilania.

Alerty konserwacji

Aby pomóc utrzymać doskonałą wydajność, Twój odkurzacz przypomni Ci, kiedy należy naładować akumulator lub wyczyścić filtr. Pomoże Ci nawet usunąć wszelkie zatory.

Ustawienia

Aby wejść w menu ustawień, przytrzymaj przycisk wyboru. Dotknij przycisku, aby przewijać opcje, przytrzymaj, aby wybrać. Wciśnij przycisk zasilający w dowolnym momencie, aby rozpocząć odkurzanie.

Wybierz język

Wybierz preferowany język.

Alerty

Włącz/wyłącz ekranowe i dźwiękowe alerty konserwacyjne.

Alerty i powiadomienia

W celu optymalizacji mocy ssania, ekran LCD ostrzeże Cię o wymaganych czynnościach konserwacyjnych

Akumulator rozładowany

Naładuj akumulator. Twoje urządzenie zatrzyma się, gdy akumulator zostanie wyczerpany. Gdy pozostały czas pracy jest krótki, urządzenie zapulsuje trzy razy, aby Cię ostrzec.

Filtr nie jest szczelny

Sekcja filtra nie jest w pełni zablokowana. Animacja na ekranie pokazuje, na które sekcje należy spojrzeć.

Zablokowany przepływ powietrza

Wykryto zator. Obejrzyj animację, aby zobaczyć, które ścieżki przepływu powietrza należy sprawdzić. Oprócz tego Twoje urządzenie zapulsuje siedem razy, aby Cię ostrzec

Czyszczenie filtra

Twój filtr wymaga czyszczenia. Aby umyć filtr, postępuj zgodnie ze wskazówkami znajdującymi dalej na stronie.

Porady dotyczące trybu Boost

Jeśli często używasz trybu Boost, ten komunikat pojawi się, aby pomóc Ci przedłużyć żywotność akumulatora.

Często zadawane pytania dotyczące trybów zasilania i ekranu LCD

Aby wejść w menu ustawień, przytrzymaj przycisk wyboru. Aby wyświetlić dostępne języki, przytrzymaj opcję „Wybierz język”. Dotknij przycisku, aby przewijać listę. Po dojściu do preferowanego języka przytrzymaj przycisk, aby go wybrać. Jeśli wybierzesz niewłaściwy język, zwolnij przycisk przed zakończeniem odliczania. Aby potwierdzić język, przytrzymaj przycisk do końca odliczania.

Ekran LCD zużywa tylko do 1, 5 Wata mocy, co nie będzie miało zauważalnego wpływu na czas pracy.

Często zadawane pytania dotyczące elektroszczotek

Wiązka światła jest zoptymalizowana do pracy na każdej gładkiej, twardej podłodze – w tym na białych powierzchniach i laminacie drewnianym. Efekt podświetlenia jest widoczny w oświetleniu otoczenia o natężeniu do około 500 luksów – mniej więcej tyle samo, co w dobrze oświetlonej przestrzeni kuchennej. Bezpośrednie światło słoneczne jest rzędu ponad 10 000 luksów i nie można go przyćmić.

Ludzkie oko wyewoluowało, by być bardziej wrażliwe na zielone światło niż jakikolwiek inny kolor. To pomaga zwiększyć kontrast i uwidacznia drobny pył.

Soczewkę można czyścić ściereczką z mikrofibry.

Jest to technologia przeznaczona wyłącznie do podłóg twardych. Efekt podświetlenia nie działa na dywanie i nie byłby przydatny w przypadku elektroszczotki Motorbar™ / Direct Drive.

Wydajne sprzątanie 3 w 1

Odkurzacz zmienia się w narzędzie do czyszczenia materacy jednym kliknięciem. Może być również używany jako odkurzacz ręczny z szeroką gamą akcesoriów do sprzątania trudno dostępnych miejsc w całym domu.

Jak zamontować ścienną stację dokującą

Możesz użyć ściennej stacji dokującej do przechowywania odkurzacza, dzięki czemu zawsze jest pod ręką i gotowy do użycia. Zobacz jak ją zamontować.

Jak zmontować wolnostojącą stację dokującą

Możesz także przechowywać i ładować odkurzacz na wolnostojącej stacji dokującej. Zobacz jak ją złożyć.

Optymalne wykorzystanie akumulatora

1. Ładuj między sprzątaniami
Całkowite naładowanie akumulatora może zająć do 4, 5 godziny. Gdy pojawi się zielony haczyk, ładowanie jest zakończone.
2. Zostaw do ładowania
Akumulator zaprojektowano tak, aby można go było pozostawić podłączonego, by był zawsze gotowy do użycia.
3. Dbanie o dodatkowe akumulatory
Jeśli masz dodatkowy akumulator, zalecamy jego pełne naładowanie wkrótce po zakupie i regularną wymianę akumulatora w celu przedłużenia żywotności.
4. Przechowywanie akumulatorów
Jeśli nie używasz akumulatorów, zalecamy przechowywanie ich naładowanych do 30%.

Często zadawane pytania dotyczące akumulatora

Pełne naładowanie trwa do 4, 5 godziny.

Czas pracy jest wyświetlany na ekranie LCD, a urządzenie zapulsuje trzykrotnie, aby uprzedzić Cię, jeśli poziom naładowania się obniży.

Tak, wymienne akumulatory można ładować w urządzeniu lub poza nim, w stacji dokującej lub poza nią.

Zalecamy regularną zamianę akumulatorów, aby przedłużyć ich żywotność.

Tak, akumulator można pozostawić w ładowarce, aby odkurzacz był gotowy do następnego użycia.

Zalecamy ładowanie urządzenia po każdym sprzątaniu, aby zmaksymalizować czas pracy.

Często zadawane pytania dotyczące konserwacji

Jeśli wystąpi zator, Twoje urządzenie zapulsuje siedem razy, aby Cię ostrzec. Aby go wyczyścić, postępuj zgodnie z animowanym przewodnikiem na ekranie LCD.

Ekran LCD urządzenia przypomni Ci, kiedy należy wyczyścić filtr. Zwykle będzie to mniej więcej raz w miesiącu, ale częstotliwość może się zwiększyć, jeśli intensywniej korzystasz z urządzenia. Po wyczyszczeniu filtra należy zawsze pozostawić go do wyschnięcia na co najmniej 24 godziny. Przed ponownym montażem upewnij się, że jest całkowicie suchy. Zalecamy przestrzeganie instrukcji czyszczenia i czyszczenie ręczne. Filtr nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Twoje urządzenie działa niezależnie i obecnie nie łączy się z aplikacją Dyson Link.

Czy wiesz, że dziennie dodajemy kilkanaście instrukcji obsługi całkowicie bezpłatnie?Dlatego jeśli szukasz instrukcji do produktu, wpisz jego nazwę w wyszukiwarce, a następnie kliknij enter.

Pamiętaj, że zawsze możesz zamówić instrukcję do każdego produktu zporównywarki produktów.Za darmo!

Rozwiń

Regulatory pogodowe

CW400

Regulator pogodowy z programem tygodniowym

  • Dotykowy panel sterowania
  • Sterowanie ogrzewaniem wg temperatury zewnetrznej i temperatury pomieszczenia reprezentatywnego
  • Komunikaty w języku polskim
  • Program tygodniowy (6 czasów na dobę)

Automatyczne sterowanie

To regulator pogodowy z programowaniem tygodniowym (6 czasów na dobę), który umożliwia programowanie w pełni automatycznej pracy systemu grzewczego w zależności od potrzeb użytkownika. Regulator może sterować max. 4 obiegami c. o. z zaworami mieszającymi w połączeniu z modułami MM100 lub bez zaworów mieszających, dwoma obiegami c. w. u. i dwoma obiegami cyrkulacji c.

Szereg funkcjonalności

Regulator wyposażony jest w funkcje: autokonfiguracji, ochrony przed zamarzaniem, termicznej dezynfekcji zasobnika c. u., automatycznego przestawiania czasu lato/zima, "urlop" oraz sterowania i optymalizacji systemu solarnego w połączeniu z modułem solarnym MS100 lub MS200, współpracy z nową wersją centrali wentylacyjnej z odzyskiem ciepła Bosch Vent 4000 CC.

Łatwa obsługa

Regulator ma dotykowy panel sterowania. Wielofunkcyjny graficzny wyświetlacz LCD jest niezwykle czytelny. Umożliwia on nastawy i odczyty temperatur, trybów pracy, kodów błędów oraz kodów serwisowych.

Oszczędność

Zastosowanie regulatora umożliwia redukcję kosztów ogrzewania i ciepłej wody. Regulator ma wbudowany czujnik temperatury wewnętrznej i może współpracować z dodatkowymi regulatorami pokojowymi CR10 lub CR100 lub CR100RF (z MBRF). Dzięki temu zarówno praca kotła jak i każdej strefy grzewczej dostosowana jest do potrzeb użytkowników, zapewniając optymalny komfort i oszczędności energii.

Sterowanie mobilne

Dzięki regulatorowi oraz aplikacji istnieje możliwość zdalnego sterowania systemem ogrzewania za pomocą smartfona lub tabletu (m. in. zmiana temperatur i czasów). Możliwe jest to przy zastosowaniu aplikacji Bosch EasyRemote oraz modułu MB100-LAN lub MB LANi.

Jeszcze więcej możliwości

Regulator pogodowy CW800 może sterować pojedynczym kotłem, jak i układami kaskadowymi od 2 do 16 kotłów (systemy kaskadowe wymagają zastosowania odpowiedniej liczby modułów kaskadowych MC400). Regulator może również współpracować z nową wersją centrali wentylacyjnej z odzyskiem ciepła Vent 4000 CC (dotyczy nowych wersji Vent 4000 CC - rozpoczęcie sprzedaży planowane jest w IV kwartale 2020).

Dane techniczne i dokumenty

Instrukcja montażu

Pobierz

Instrukcja obsługi

Numer katalogowy

7738112370

Polecane urządzenia współpracujące

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

CW400

Regulator CW400 do montażu na ścianie lub w kotle. Współpracuje z wszystkimi kotłami marki Bosch oraz z kotłami marki Junkers wyposażonymi w panel sterowania Bosch Heatronic®: 3, 3. 5 lub 4.

Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i obsługi oraz wskazówki dotyczące mycia Bosch She65p06uc 24 Evolution 800 Series Dishwasher