Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a

Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a jest łatwa i szybka. Przede wszystkim należy upewnić się, że masz najnowszą wersję sterownika. Następnie użyj przewodu USB do podłączenia sterownika do komputera. Po podłączeniu urządzenia do komputera, możesz pobrać sterownik ze strony internetowej producenta i zainstalować go na komputerze. Po zainstalowaniu sterownika, możesz użyć go do konfiguracji i zarządzania kuchenką.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a

 Jeśli zalogujesz się na konto Gość lub Użytkownik standardowy, system Windows nie zezwoli na instalację sterownika. Niektóre organizacje nie zezwalają użytkownikom na regulację instalowanej zawartości, manipulację systemem oraz ustawieniami aplikacji. Możliwe, że instalacja sterownika w niektórych sytuacjach będzie wymagała udziału administratora.

Utwórz kopię zapasową woluminu rozruchowego. Więcej informacji znajdziesz w artykule Jak utworzyć obraz systemu operacyjnego w systemie Windows 10.

Zainstaluj sterownik karty graficznej Intel

 1. Wyjdź z aplikacji firmy Adobe obecnie uruchomionych na komputerze stacjonarnym.

 2. Kliknij tutaj, aby pobrać sterownik wersji 27. 20. 100. 8476 zakwalifikowany przez firmę Adobe jako bazowy.

  Firma Adobe zaleca, aby korzystać ze sterownika w wersji 27. 8476 lub nowszej.

  W przypadku większości użytkowników wymagane jest przeprowadzenie ręcznej instalacji. Obejmuje to odinstalowanie sterowników dostarczonych przez producenta komputera przed zainstalowaniem nowych sterowników. Firma Adobe zaleca, aby najpierw wykonać kopię zapasową systemu. Instrukcje firmy Intel dotyczące ręcznego instalowania sterowników można znaleźć tutaj.

  Jeśli masz już zainstalowany ogólny sterownik Intel, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby go zaktualizować.

  Rozpakuj pobrany skompresowany plik.

  Dwukrotnie kliknij rozpakowany plik sterownika (nazwa pliku: igxpin. exe).

  Gdy wyświetlony zostanie monit o zezwolenie kontroli konta użytkownika, kliknij opcję Tak.

  Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie instalacji.

  Po instalacji sterowników kliknij opcję OK, a następnie kliknij opcję Dalej, aby uruchomić ponownie komputer.

  Uruchom ponownie urządzenie, nawet jeśli podczas instalacji nie został wyświetlony monit o takie działanie.

Sprawdź, czy sterownik został zainstalowany

Aby sprawdzić, czy sterownik został zainstalowany:

Przejdź do menu Menedżer urządzeń.  W systemie Windows 10 kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Start lub otwórz menu Start i wyszukaj pozycję Menedżer urządzeń. Przejdź do sekcji Karty graficzne.

W menu Menedżer urządzeń dwukrotnie kliknij zainstalowaną kartę graficzną.

Sprawdź, czy pola Wersja sterownika i Data sterownika są prawidłowe.

Sprawdzanie wersji sterownika i daty sterownika (zrzut ekranu zostanie zaktualizowany)

Rozwiązywanie problemów z instalacją sterownika

Czasami podczas instalacji sterownika mogą być wyświetlane poniższe komunikaty o błędach.

Błąd: w przypadku tego komputera nie sprawdzono poprawności instalowanego sterownika. Pobierz odpowiedni sterownik ze strony producenta komputera. Nastąpi wyjście z instalacji. 

Lub

Błąd: sterownika nie udało się zainstalować na komputerze. Więcej informacji uzyskasz od producenta komputera. 

Producent komputera personalizuje sterowniki obsługujące komponenty firmy Intel® w Twoim urządzeniu. W tym przypadku producent OEM oferuje dostosowaną wersję sterownika. Zainstaluj ją, jeśli potrzebujesz rozwiązania dopasowanego do systemu. Aktualizacja systemu Windows może rozwiązać problem, ale system operacyjny wyposażono w funkcję Ustawienia instalacji urządzeń. Automatycznie pobiera ona aplikacje producenta i spersonalizowane ikony urządzeń. Jest ona zależna od funkcji Windows Update i domyślnie jest włączona. Gdy aktualizujemy system, jednocześnie będą aktualizowane sterowniki urządzeń. Skutek będzie identyczny z instalacją sterownika ze strony producenta. Z drugiej strony producenci czasami publikują najnowsze aktualizacje sterowników w usłudze Windows Update z opóźnieniem.

Może wystąpić scenariusz, w którym usługa Windows Update przywróci starszą wersję sterownika producenta OEM, zastępując jej nowszą wersję. Jeśli chcesz korzystać z konkretnych wersji sterowników, wyłącz w systemie Windows 10 funkcję automatycznego pobierania sterowników, wykonując poniższe czynności:

Po wyłączeniu automatycznego pobierania sterowników natychmiast zostanie zatrzymane automatyczne pobieranie i instalowanie aktualizacji OEM w ramach usługi Windows Update. Skutkiem czynności może być na przykład niższa wydajność, stabilność i niższy poziom ochrony aplikacji innych niż aplikacje firmy Adobe.

Jak zmienić ustawienia instalacji urządzeń w systemie Windows 10

Czas wyświetlania: 30 sek.

Kliknij przycisk Start, aby wyszukać menu Panel sterowania.

W menu Panel sterowania przejdź do pozycji Wszystkie elementy Panelu sterowania lub System.

Kliknij opcję Zaawansowane ustawienia systemu po lewej pod pozycją Strona główna Panelu sterowania.

Otwórz kartę Sprzęt i kliknij opcję Ustawienia instalacji urządzeń.

Wybierz opcję Nie (urządzenie może nie działać w oczekiwany sposób) i kliknij opcję Zapisz zmiany.

Zmień ustawienia instalacji urządzeń

Ważne: Pobierz i zainstaluj najnowszy sterownik Wacom, aby urządzenie działało poprawnie, chyba że urządzenie jest dostarczane z fabrycznie zainstalowanym sterownikiem. Informację, czy urządzenie ma fabrycznie zainstalowany sterownik, znajdziesz w podręczniku szybkiej instalacji.

Tematy na tej stronie

 • Zainstaluj sterownik Wacom
 • Zaktualizuj sterownik Wacom z Centrum Wacom

Zainstaluj sterownik Wacom

 1. Przejdź do strony Zasobów produktów firmy Wacom.
 2. Na pasku wyszukiwania Wyszukaj, aby znaleźć zasoby produktu, wprowadź nazwę lub numer modelu produktu.
 3. Wybierz swój produkt z wyświetlonej listy rozwijanej.
 4. Na liście zasobów wyświetlanej dla urządzenia kliknij Pobierz sterownik systemu Windows lub Pobierz sterownik dla systemu iOS, w zależności od systemu operacyjnego komputera.
 5. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Zaktualizuj sterownik Wacom z Centrum Wacom

Zaktualizowane sterowniki Wacom są okresowo udostępniane na stronie zasobów produktowych firmy Wacom (patrz instrukcje powyżej) oraz w Centrum Wacom. Zaglądaj tam regularnie i instaluj aktualizacje, aby Twoje urządzenie zawsze dysponowało najnowszym zestawem funkcji.

 • Otwórz Centrum Wacom.
 • Jeśli obok ikony Ustawienia ogólne jest wyświetlany symbol powiadomienia, może być dostępna aktualizacja sterownika Wacom. Kliknij ikonę, aby przejść do karty Ustawienia ogólne.
 • Jeśli „Aktualizacja sterownika” jest wymieniona w sekcji Aktualizacje oprogramowania, kliknij przycisk Zainstaluj aktualizację.
 • Wskazówka: W systemie Windows 10 lub nowszym możesz sprawdzić, czy jest dostępna aktualizacja sterownika Wacom, korzystając z narzędzia Wacom Update Utility. W menu Start systemu Windows przejdź do opcji Tablet Wacom > Narzędzie aktualizacji Wacom. Jeśli dostępny jest nowy sterownik Wacom, możesz go pobrać i zainstalować.

  Uwaga: Jeśli odinstalujesz sterownik Wacom, Twoje urządzenie nie będzie działać. W przypadku odinstalowania sterownika zainstaluj najnowszy sterownik ze strony Zasoby produktu. W ten sposób Twoje urządzenie zacznie działać ponownie. Jeśli sterownik zostanie ponownie zainstalowany, urządzenie przywróci ustawienia domyślne.

  | Pliki cookies | Warunki korzystania | Polityka prywatności

  | Polityka prywatności w Kalifornii

  Przede wszystkim musimy dokładnie wiedzieć, do jakiego urządzenia czy podzespołu szukamy sterowników. Załóżmy, że są to sterowniki do skanera, na przykład HP Scanjet 300. Sterowniki danego sprzętu powinny być dołączone na płycie CD wraz z instrukcją obsługi. Jeśli nie mamy napędu CD lub zgubiliśmy płytę, musimy znaleźć je sami w internecie.

  1. Wpisujemy w wyszukiwarkę internetową dokładną nazwę urządzenia i hasło sterowniki: HP Scanjet 300 sterowniki i szukamy. Na pewno od razu znajdziemy odpowiednią stronę. Najważniejsze, aby była to strona producenta. Klikamy na odpowiadający nam link.

  2. Teraz wystarczy odnaleźć na stronie link do sterowników czy oprogramowania i kliknąć na niego, aby przejść dalej.

  3. Podajemy, z jakiego systemu operacyjnego i z jakiej jego wersji korzystamy.

  4. Po chwili powinniśmy zobaczyć dostępne dla nas sterowniki lub oprogramowanie. Klikamy na przycisk uruchamiający pobierani.

  5. Po zapisaniu pobranego sterownika na dysku wystarczy uruchomić instalator i postępować według wskazówek.

  Jeśli na witrynach producenta nie znajdziemy aktualnych sterowników do naszego sprzętu dla naszej wersji systemu, na przykład dla Windows 10, a ostatnie dostępne są tylko dla Windows 7, możemy spróbować je zainstalować. W większości wypadków sprzęt powinien działać prawidłowo.

  Jeśli jednak nie będzie, nie mamy za dużego pola ruchu - urządzenie nie jest kompatybilne z nowym systemem operacyjnym i albo będziemy korzystać z niego w środowisku wirtualnym, albo wymienimy je na nowe, kompatybilne z najnowszym Windows.

  » Przeczytaj także: Co zrobić, kiedy komputer nie pozostaje w trybie uśpienia?

  fot. Maksym Yemelyanov | 123RF

  Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a

  Bezpośredni link do pobrania Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instalacja sterownika Frigidaire Fgcd2456qf0a