Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dwe4120fn

Dewalt DWE4120FN to wysokiej jakości narzędzie wielofunkcyjne, które jest idealne do prac związanych z metalem i drewnem. Jego łatwa w obsłudze konstrukcja i mocny silnik sprawiają, że jest idealny do wykonywania wszystkich typów prac. Wyposażony jest w trzystopniową regulację obrotów, co pozwala na dostosowanie wydajności do wykonywanego zadania. Posiada również system kontroli emisji dźwięku, który zapewnia minimalny poziom hałasu podczas pracy. Co więcej, został zaprojektowany z myślą o wsparciu użytkownika, dzięki czemu jest wyjątkowo bezpieczny i łatwy w użyciu. Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt DWE4120FN oferuje pomoc techniczną i porady dotyczące użytkowania narzędzia, a także informacje na temat dostępnych części zamiennych.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dwe4120fn

Gwarancja dewalt to zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa, że Twoje narzędzia marki DeWALT podlegają ochronie.

Dewalt gwarancja

Gwarancja Dewalt, o której mowa poniżej to zabezpieczenie klienta i bezpieczeństwo podczas wyboru elektronarzędzi marki DeWALT. Wybierając produkty objęte gwarancją dewalt - masz pewność że Twoje narzędzia są bezpieczne i podlegają pełnej gwarancji producenta. Wszystkie narzędzia i elektronarzędzia marki DeWALT dostępne w sklepie Domitech to oryginalne produkty, które podlegają gwarancji dewalt zgodnie z zasadami producenta.

Ile jest gwarancji na DEWALT?

Standardowa gwarancja to okres 1 roku z możliwością przedłużenia jej długości do 3 lat

Dewalt przedłużenie gwarancji

Przedłuzenie gwarancji dewalt to zwiększenie okresu trwania podstawowej gwarancji do 3 lat, dzięki czemu Twoje narzędzia dłuzej podlegają ochronie. Elektronarzędzia marki DeWALT podlegają rocznej gwarancji, jednakże zapewniają możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego, do okresu 3 lat. Aby uzyskać przedłużenie gwarancji - wymagane jest zarejestrowanie narzędzia i spełnienie warunków wymienionych w drugiej części (poniżej).

Jak przedłużyć gwarancję DEWALT?

Użytkownicy MyDEWALT mogą przedłużyć gwarancję swoich narzędzi DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na MyDEWALT postępując zgodnie z instrukcją, a następnie w ciągu 4 tygodni od daty zakupu dodać narzędzie do swojej listy. Według regulaminu, wybrane produkty są wyłączone z możliwości przedłużenia gwarancji.

Dewalt rejestracja gwarancji

Rejestracja gwarancji DeWALT to możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego narzędzi podlegającym 3 letniej gwarancji Dewalt. Rejestracja elektronarzędzi DeWALT odbywa się na stronie producenta danego regionu. W przypadku spełniania warunków wejdź na stronę https://www. dewalt. pl/my-dewalt i zarejestruj swoje narzędzie.

Dewalt 3 letnia gwarancja

Przedłużona, 3 letnia gwarancja dewalt to zapewnienie spokoju przez dłuższy okres. Rejestracja narzędzi marki Dewalt zapewni przedłużoną gwarancję, a tym samym spokój i poczucie bezpieczeństwa. Sprawdź zasady przedłużonej, 3 letniej gwarancji na elektronarzędzia marki Dewalt.

DEWALT gwarancja na akumulator

Wraz z wprowadzeniem nowej serii akumulatorów PowersStack - firma Dewalt oferuje nawet 3 letnią gwarancję na te akumulatory (szczegóły na stronie producenta).

Ile gwarancji na baterie DEWALT?

Na akumulatory oraz ładowarki obowiązuje 1 rok gwarancji, niezależnie od dokumentu sprzedaży i rejestracji.

Co to jest kod daty produktu DEWALT?

W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2018 r. w fabryce nr 57 jest oznaczony kodem 2018-02 57.

Dewalt gwarancja - 1 rok

Europejska Gwarancja Elektronarzędzi DEWALT - 1 rok

Marka DEWALT oferuje korzystne warunki gwarancyjne dla profesjonalnych użytkowników. Jeżeli Twoje narzędzie DEWALT ulegnie uszkodzeniu spowodowanemu ze względu na wady materiałowe lub wady produkcyjne w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, DEWALT może wymienić bezpłatnie wszystkie wadliwe części lub całe narzędzie według naszego uznania.

W przypadku chęci złożenia reklamacji, należy skontaktować się ze sprzedawcą lub przy pomocy strony internetowej bądź informacji zawartej w katalogu ustalić lokalizację najbliższego autoryzowanego serwisu gwarancyjnego DEWALT. Można również skontaktować się z biurem DEWALT pod adresem wskazany w instrukcji obsługi.

Lista punktów serwisowych DEWALT i pełne informacje dotyczące obsługi posprzedażnej są dostępne pod adresem: www. 2helpU. com 

Dewalt gwarancja - 3 lata

Europejska Gwarancja Elektronarzędzi DEWALT - 3 lata

Gwarancja DEWALT może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat, z zastrzeżeniem następujących zasad i warunków:

1. Rejestracja

Zarejestruj swoje narzędzie na stronie dewalt. pl w ciągu 4 tygodni od daty zakupu. W przypadku zestawów - należy oddzielnie zarejestrować poszczególne narzędzia. 

2. Ogólne zasady i warunki

Gwarancja DEWALT dotyczy użytkowników, którzy nabyli narzędzie od autoryzowanego dystrybutora marki DEWALT do stosowania w związku z ich działalnością gospodarczą lub zawodową. Europejska gwarancja DEWALT (PPT) nie dotyczy osób nabywających produkty DEWALT w celu odsprzedaży lub wynajęcia.

Naprawa lub wymiana produktu na podstawie niniejszej gwarancji nie powoduje przedłużenia lub odnowienia okresu gwarancji. 3-letnia gwarancja rozpoczyna się od okresu pierwotnej daty zakupu, a kończy się 36 miesięcy później.

3. Produkty nie objęte 3-letnią Europejską Gwarancją DEWALT.

Przedłużona gwarancja dewalt nie dotyczy elektronarzędzi importowanych przez nieautoryzowanego dystrybutora spoza obszaru krajów UE i EFTA. Dodatkowo, gwarancja nie dotyczy:

 • Akcesoria i osprzęt eksploatacyjny dołączony do urządzenia oraz elementy ulegające naturalnemu zużyciu, np wiertła, brzeszczoty, tarcze ścierne.
 • Produkty dostarczane do firm wynajmujących w ramach umów o świadczenie usług lub umów B2B są wyłączone i podlegają gwarancji określonej w szczegółowych warunkach umów dostaw.
 • Produkty oznaczone logo DEWALT dostarczane przez naszych partnerów, podlegające określonym przez nich warunkom gwarancji. Informacje w dokumentacji dostarczonej z produktem.
 • Produkt dostarczany jako część zestawu, który należy dostarczyć jako komplet do naprawy gwarancyjnej, gdzie kod daty produkcji nie jest zgodny z innymi produktami tego zestawu i/lub data zakupu.
 • Narzędzia ręczne, odzież robocza, oprzyrządowanie.
 • Produkty wykorzystywane w produkcji lub procesach produkcyjnych, jeśli nie zaakceptowane w indywidualnym planie DEWALT.

Dodatkowo wykluczone z przedłużonej gwarancji są:

 • Narzędzia mocujące np. Gwoździarki, Narzędzia udarowe prochowe
 • Akumulatory (z wyłączeniem serii Powerstack) i Ładowarki
 • Przebudowane lub odnowione produkty odpowiednio oznaczone
 • DCF921 "Klucz do rusztowań"
 • Kompresory i wytwornice prądu.
 • 4. Postępowanie w przypadku roszczeń gwarancyjnych

  Aby skorzystać z gwarancji Dewalt należy skontaktować się ze sklepem Domitech lub bezpośrednio z autoryzowanym punktem serwisowym, który można znaleźć na stronie internetowej www. com.

  Narzędzie DEWALT należy dostarczyć do sprzedawcy lub do autoryzowanego punktu kompletne z całym oryginalnym oprzyrządowaniem, oryginalnym dowodem zakupu oraz ważnym certyfikatem 3-letniej Europejskiej Gwarancji DEWALT.

  DEWALT zastrzega sobie prawo do odmowy roszczeń wynikających z niniejszej gwarancji, które w opinii upoważnionego przedstawiciela serwisu nie są skutkiem wady materiałowej lub produkcyjnej oraz nie wynikają z warunków europejskiej gwarancji DEWALT (PPT). 

  Kupuj wyłącznie oryginalne narzędzia i elektronarzędzia marki DeWALT, w sklepie Domitech - miej pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja producenta

  Pełne zasady i warunki gwarancyjne produktów Dewalt dostępne są pod adresem:

  https://www. pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja

  MŁOTOWIERTARKI I MŁOTY SDS

  Zaprojektowane do zadań specjalnychSprawdź ofertęNASZE PROMOCJESprawdź nasze produkty w nowych, niższych cenach

  • Promocje
  • NowościBestselleryPomysły na prezent
  Promocje
  • -150, 00 zł
 • -89, 15 zł
 • -330, 00 zł
 • -220, 00 zł
 • -125, 00 zł
 • -105, 00 zł
 • -475, 00 zł
 • -35, 00 zł
 • -250, 00 zł
 • -300, 00 zł
 • AnkerService Sklep internetowy

  MASZYNY I NARZĘDZIA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

  20 lat doświadczenia

  Doskonale wiemy jak zadowolić każdego klienta

  Wysoka jakość produktów

  Potwierdzona zadowoleniem klientów

  Wykwalifikowana obsługa

  Pomoc przy wyborze produktów

  Profesjonalny serwis

  Wycena i transport gratis

  Szeroki wybór produktów

  Znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

  WIĘCEJ MOCY DLA CIEBIE

  Zapoznaj się z naszymi najpopularniejszymi kategoriami elektronarzędzi poniżej, w tym na naszą innowacyjną i wszechstronną gamę XR FLEXVOLT.

  WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH

  Od pił po śrubokręty - nasze narzędzia ręczne są projektowane z myślą o precyzyjnych wynikach każdego dnia.

  AKCESORIA DO KAŻDEJ PRACY

  Właściwe dobrane akcesoria robią różnicę. Znajdź poniżej idealne akcesoria do każdej pracy.

  OCHRONA, NA KTÓREJ MOŻESZ POLEGAĆ

  Zaprojektowana dla profesjonalnego pracownika, nasza odzież robocza jest dostosowana do wymagań każdego środowiska pracy.

  Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dwe4120fn

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dwe4120fn

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn Wsparcia Produktu Dewalt Dwe4120fn